Přátelé, o našem experimentu s čakrovými květovými esencemi již víte z předchozích článků, které jsme rozeslali našim registrovaným zákazníkům a jsou také vystaveny na www.e-esence.cz.

Dnes pro Vás máme dvě zprávy – od K. a L. (zachováváme anonymitu).


Zpráva od K.

Dobrý den, omlouvám se, že zprávu posílám až teď, ale očista, kterou esence nastartovaly, stále pokračuje a je dost silná...

1. čakra
Je krásné teplé slunečné počasí a já si přímo vychutnávám pobyt venku na zahradě. Pracuji s radostí, ale ne do úmoru jako dříve, a stále děkuji Matce Zemi, že mohu obhospodařovat tuto část Země. Mám chuť do života, bavit se, radovat, dělat to, co mě baví a těší... miluji život takový, jaký je. Cítím, že povoluje vnitřní sevření a radost se rozlévá po celém těle. Je to bezdůvodná radost /z čisté existence, z toho, že jsem.../.
Zdravotní problémy: mám bolesti pravého prsa, začínají mi natékat nohy a bolí mě křečové žíly. Asi dva dny, vždycky v noci něco důležitého zpracovávám - budím se s bolestí hlavy.

2. čakra
Cítím, že nic nemusím. Je mi jedno, co si druzí budou myslet o tom, co dělám, jak se oblékám a co jím... Už to pro mne není důležité. Jsem jakoby trochu "lhostejná" k těm hrůzám, které se dějí ve světě. Snažím se zůstat v klidu a opakuji si "Děj se vůle Boží". Pokud cítím, že už je toho na mě moc /události kolem mne/, přestávám se o to zajímat. Přestávám lpět na osobách, na výsledku různých činností a cítím, jak se osvobozuji. Stávám se pouhým pozorovatelem. Mám chuť zkoušet nové věci a nové činnosti. Zvláště to, v čem jsem si dříve absolutně nevěřila a podceňovala se. Daleko více si teď věřím a přestávám mít z toho strach... Zkouším nové složitější recepty na pečení, vaření, pletení... atd. a nemám strach, že to zkazím /a i kdyby, tak co.../.
Zdravotní problémy: mám velice ostrou stolici /přitom jím normální vegetariánskou stravu/, jako kdybych se i touto cestou potřebovala něčeho zbavit...

3. čakra
Učím se vidět krásu života ve všem. Dívám se teď na "stupidní" filmy a neodsuzuji je - ani lidi, kterým se líbí a ani sebe!!! Přijímám se taková, jaká jsem. Vždy, když mám začít brát novou esenci, jsem zprvu naštvaná, protivná – něco se ve mně bouří. Moc se mi do toho nechce. Ale pak to rychle pomine.

4. čakra
Bavím se. Život je úžasný. Někdy se až stydím, že je mi tak dobře. Mám trochu výčitky svědomí, že naše vláda je v krizi, ve světě se dějí hrozné věci a já jsem úplně v pohodě. Všechno mě baví, vše miluji, jsem plna energie - věnuji se vnoučkovi, pracuji na zahradě, chodím cvičit, na masáže - zkrátka užívám si života a je mi báječně.


5. čakra a 6. čakra
Najednou nastává pozvolná změna. Mám se naučit přijímat i tu druhou stránku života. Připadá mi, že se nečistím sama, ale jako by to zasáhlo i mou nejbližší rodinu /i když esence beru pouze já/. Manžel - velký sportovec, který nebyl nemocný už asi 20 let - dostává nějakou virovku a ta putuje po rodině. Já jsem relativně v pohodě, ale najednou jako úder blesku se začnou události valit jedna za druhou. Během jedné noci dostávám horečku, bolí mě v krku, hlava... nemohu vstát z postele. Naše stará fenka, která má už delší dobu zdravotní problémy, umírá. Na jedné straně jsem ráda, že umřela sama a nemuseli jsme ji nechat zabít /jak někteří lidé říkají uspat/, ale já trvám na tom, že je to zabití. Na straně druhé nejsem schopna přijmout její smrt. Byla s námi 12 let a já jsem
ti velice milovala - lpěla. Rozum mi říká, že to tak mělo být, že už asi trpěla, že je to pro ni vysvobození, že je tam, kde je jí dobře... ale já to nejsem schopna přijmout. Je začátek května /4.5./ a i příroda – zahrada jakoby se s ní loučila a držela se mnou smutek. Napadl sníh, rozkvetlé větve stromů, tulipány i narcisy - vše se kloní k zemi. Uvědomuji si, že odmítám tu druhou stránku života, že bych chtěla jen vše krásné, zalité sluncem. Ale
život je i o něčem jiném. A to se mi prozatím nedaří přijímat.
Neberu žádné léky a virovka pomalu mizí. Máme odletět na zahraniční dovolenou a den před odletem dostávám znovu horečku. Odevzdávám celou situaci do rukou Božích a vydáváme se na cestu. Jelikož nemáme doma žádné léky, v Praze na hlavním nádraží kupuji Acylpyrin /pro strýčka Příhodu/, ale neberu ho.

7. čakra
Nejsem si jistá, co to se mnou udělá daleko od domova, ale riskuji to. Horečku už nemám, ale neustále mě bolí v krku, a tak nasazuji urinoterapii. Po ránu vykašlávám hrozné hleny a je v nich i krev. Nikdy předtím jsem nic
takového nezažila. Snažím se být neustále v přítomnosti a brát život takový jaký je. Manžela také velmi zasáhla smrt naší Besynky, ale záměrně se k tomu nevracíme a nevrtáme se v té krvavé ráně v srdci - duši. Dá se říci, že si v rámci možností dovolenou užíváme.
Po návratu domů na nás ale čeká nezpracovaná minulost. Nebudu dopodrobna popisovat, co se ve mně děje. Vím pouze to, že jsem schopna smrt přijmout u ostatních, ale u sebe jsem ji ještě nezpracovala.

Esence jsem dobrala, ale očista probíhá dále... Pořizujeme si nové štěně - fenečku, ale já neustále srovnávám. Vím, že to není dobře...

Pořád se nemohu odhodlat poslat vám zprávu. Dnes ráno usedám k počítači a na jedné web. stránce je řízená meditace s anděly. Pouštím si ji ,  ale moc se mi nedaří "vidět" to, co mám. Při setkání s anděly v Nebi vidím naši Besynku... Dostávám od ní zprávu:"Dělala jsem ti zrcadlo. Bála jsem se lidí. Ty ses už ale změnila, a tak i já jsem musela odejít. Má mise skončila. Pusť minulost, nelpi na ní...".Vím, že má pravdu.

Dobírám teď esenci Archanděla Jophiela a snažím se, učím se, přijímat i ty stránky života, které se mi moc nelíbí.

Přeji vám krásný den. K.

Zpráva od L.

První čakra
Díky esenci pro první čakru jsem znovu nalezla dokonalost v prostých věcech a užívání si života. Radostný zážitek ze spojení s materiálnem a nepopsatelná plnost bytí.

9.3.2011 -- nultý den. Esence se dostavily na poštu. Dozvídám se to až večer po příjezdu z práce. Jakoby se 1. čakra ohlašovala dopředu a seznamovala se se mnou. Celý den mám skvělou náladu,  i když se mi dějí věci :)) Souvisejí hodně se sexem, ale vysloveně pouze s mojí vlastní osobou. :) Rozhodla jsem se koupit si něco hezkého na sebe místo toho, abych jela domů ještě před "dámskou jízdou". Do obchodu jdu s jasnou představou nákupu lahvově zelených kalhot. Odcházím absolutně nadšená sama sebou v černo-červené halence se spoustou doplňků.  Těším se ráno na poštu tak, že půl noci nespím. :))

10.3. - esence působí po několika minutách. Objevuji radost ze života. Užívání si života. Pracovní známí se se mnou baví o dost intimních věcech, svěřují se mi s problémy. Dávám esenci do čističky vzduchu. Téměř vzápětí má dcera tančí s rozevlátým ubrusem při přípravě večeře. Večer plný plnokrevných vtipů, dokonce soutěžíme v páce.

11.3. Cítím se skvěle a obdivuhodná. Jdu do lesa a zpívám a tančím. Chvílemi se mi chce spát.

12.3. Kapky do sebe téměř leju. :)) Mám radost a odráží se to i na mém okolí. Euforie. Vyhodila jsem nepotřebné věci a budu ještě pokračovat. A co je pro mě důležité: smířila jsem se se svým tělem. Cítím se krásná, i když jsem vyhodila věci, ze kterých jsem vyrostla. Prostě jsem si přiznala, že momentálně mám jinou velikost těla, než jsem měla většinu věcí ve skříni. No úleva, no úplně úžasná úleva. :))

14.3. V práci nečekaně posun k lepšímu- vysloveně zlepšení financí, spojené ale s uvědoměním si, že peníze jsou potřeba. :)) Prostě raduji se znovu z věcí, které jsem na cestě mého duchovního vývoje (i vědomě) potlačovala. Pracuji v obchodě a zjišťuji, či znovu si uvědomuji, že živost a vtipkování v jednání a nabízení služeb nebo produktů nemusí být vždy " ošklivá" manipulace. Zbavuji se spousty nesprávných přesvědčení, které byly leckdy ve vzájemném rozporu. Jedna polovina chtěla být duchovní a druhá se radovat ze života. 

2. čakra
Čekala jsem, že bude o sexuálních vztazích a partnerech, ale řešila jsem spíše, jestli jsem dobrá manželka, matka a dcera. Esence mě například přirozeně a bez velkého přemýšlení o správnosti dovedly k jasnému rozhodnutí přihlásit dceru na školu.

15.3 beru si s sebou do práce lahvičky 1. i 2. čakrové esence. Chce se mi brát 2., ale pod ruku mi jaksi stále padá spíše 1. Tak je kombinuji. Chce se mi zvracet, ale jsou to nárazové pocity spojené asi trochu se strachem. Spadly mi klapky z očí. Popravdě jsem ráda, ale obrečela jsem je. Naivita je způsob obrany. Nesnažím se zachraňovat lidi kolem sebe. Ulevilo se mi, mám více svobody pro sebe.
 
16.3. Je mi špatně od žaludku, ale jinak je to velká síla.

17.3. miluji všechny včetně sebe. Je to na skrytou kameru, připomínám strýce Pepina z postřižin v kombinaci s paní sládkovou.

18.3. Síla la la la.

21.3. některá zjištění nesundávají růžové brýle, ale srážejí je mohutným máchnutím.  Někdy s námi manipulují naší blízcí, někdy my s nimi a esence pomáhají vidět věci, jak jsou, a unést je s lehkostí.


Třetí čakra
ouuu tak to je síla. Jako výtah, ale hoodně rychlý.
Umím se rozhodnout a je mi to přirozené.:))
Mám se ráda a okolí mě rádo vidí.

První den mi esence ukazují ideální podobu a harmonickou funkci 3. čakry. Emocionálně i uvědoměním si sebe sama - velmi intenzivní pocity. Velice akční.
Čištění způsobuje bolesti žaludku až zvracení. Kéž se ze mě dostane co nejvíce hnusu.

Vyhazuji z botníku boty a hledám je opravdu důrazně:)) až se musím v duchu smát. ( tak to jsem také já?)
Další den jsem jako v oparu a radost je tak výrazná, až jsem ráda, že mě v tomto stavu vidí pouze rodina a i ta si chvílemi ťuká na čelo, což mě rozhýkává a nutí k pozpěvování a vymýšlím a interpretuji nové texty písní i na téma "vyndavání myčky".

23.3. Sebeúcta dobrá věc. Dnes zůstaly kapky doma, oči mám oteklé od pláče. Jsem doma nervózní, že nestíhám

24.3. Vnímám velmi intenzivně náladu a emoce druhých lidí. No, někdy mám co dělat nevyletět. Jako by mi někteří chtěli ublížit a jiní zase sluníčka.
Rozporuplné pocity.

26.3 jsem sama sebou

28.3 je u nás na návštěvě 16-letý zahraniční student. Vidím zajímavé věci. Zase spadly klapky. Vše je ale provázeno radostí ze změn mého postoje k okolí
Užívám si pocit vlastní důležitosti. Kupuji si drahé věci na sebe a nemám výčitky.

29.3 opět pocit, že jsem sama sebou a vážím si sama sebe.


Čtvrtá čakra
 - učí mě lásce k druhým
Tak srdeční je taky síla

31.3. láska k mé dceři - takhle napsané to vypadá jednoduše, ale esence otvírají oči.

2.4. zadržovaná energie versus bezpodmínečná láska. Manžel uvařil večeři a dcera si zpívá.
Esence jsou požehnání

4.4. uvědomuji si, že si některé věci nechci odpustit. Boží láska je tu pro všechny.
"Odčišťuje" se velká hromada věcí.
Všeobjímající a bezpodmínečná láska je nepopsatelná.


Pátá čakra
Je o pravdě o sobě. O přiznat si jaká jsem.

První den užívání - zapomněla jsem telefon a je mi to jedno. Nemám moc potřebu hovořit s lidmi, odpoledne jsem se potkala s ženou, která něco jiného říkala a úplně něco jiného vyzařovala, nazvala bych to: Jak se dá ubližovat slovem.

11.4. nějaká část ze mě se brání a dělá problémy. Nechci vidět své špatné stránky.
Je mi velmi pomáháno. Došlo mi, že nemusím říkat to, co chtějí ostatní slyšet.
Je to taky druh svobody.


Šestá čakra
Všechno je, jak má být.

13.4. Uvědomuji si některé věci o sobě. Příjemné zjištění to není, ale vzápětí následuje ujištění se, že je všechno, jak má být.
Je mi tak nějak divně a smutno a zároveň cítím klid a vyrovnanost.

15.4 bolí mě "vaječníky", čistí se něco z hloubky


Sedmá čakra
spása a celistvost v životě.

Díky za sebe i za své blízké
Pomoc je tu stále.

L.