Přečtěte si záznam z harmonizace čaker, který nám poslala naše zákaznice I.

1. čakra –základní

1. den po požití jsem cítila velkou úlevu a klid mysli i fyzického těla. 2. a další 3 dny jsem chodila zřejmě v rámci očisty na záchod někdy i 7x za den. Cítila jsem se unaveně, ale zároveň fajn, jak koš plný odpadků, který třídí jako odpad. Celkový týden byl poklidný, esenci jsem vydodala o 1,5 dne dřív.

2. čakra - sakrální

Mezi první a druhou esencí jsem měla týden pauzu, hlavně protože jsem esenci neměla a jeli jsme pryč. Nakonec se ukázalo, že to bylo dobře. Byli jsme na malé dovolené s thajskou masáží. Užívala jsem si bazénu, masáže i střídmě dobrých jídel a pití. Tak nějak jsem se naladila na další pokračování. Pauza se ukázala jako dobrá, protože první den po užití esence 2. čakry jsem měla šílené bolesti křížové páteře a močáku. Trvalo to 3 dny ( to bych si to volno neužila). Bylo to děsné i v noci a nic s tím nešlo dělat. Nebyla to klasická bolest jao při zánětu, ale taková silná stabilní. Oblékla jsem si červené spodní prádlo a vědomě jsem se snažila upouštět do záchodu co mě trápí na duši. Nechtěla jsem, bojovala jsem s tím, měla jsem strach se zbavit myšlenek a činů a přijmout zodpovědnost. Myšlenky se praly se srdcem a nechtěla jsem „ustoupit“. Něco jsem přece jen upustila a ustoupila ze svého přesvědčení, ulevilo se mi. Esenci jsem vysosla už za 5 dní (asi je dělají moc malé). Naopak zase bojuji se zácpou (extrémy) – jako v mém životě. Ostatní členové se snaží, abych já dělala rozhodnutí a jim jen říkala, co mají dělat… to mě tak vytáčí.. Stále cítím, že jsem uzdu nepovolila naplno ani v mých myšlenkách. Snad se to dočistí časem, až to vše zvládnu.
Cítím se moc unavená, bolí mě záda (synek má 11kg)…pokračuji dál a těším se na další esenci.

3. čakra - solar plexus

Už jsem se moc těšila na další esenci, co mi ukáže a pomůže... Mám chuť vypít vše najednou. Poslední asi týden zjišťuji, že víc jím, ne z hladu, ale nějak mi chybí energie, med a marmelády jím nahusto. Zprvu mě bolel dost žaludek, ale pak se to uklidnilo. Napětí však stále cítím, jak se mi posouvá výš s každou esencí. Nechci ustoupit ze svých podmínek a představ, i když vím, že to není dobře, ale bohužel s některými hnou jen činy. Kdo ale trpí, jsem já – i ostatní. Další dny proběhly tak nějak stejně, žádný výkyv jsem nezaznamenala.

4. čakra - srdeční

Konečně srdeční čakra a mé přesvědčení, že pořeší mé srdeční záležitosti, jenže omyl.. . žádné velké uvolnění jsem neměla, naopak, navštívila mě šílená chřipka, ztráta hlasu, strašný kašel, únava… no děs běs. Nezbylo mi, než na 2 dny ulehnout do postele i když mám malé miminko… nešlo to. Dostávala jsem se z toho hodně dlouho a byla jsem hodně zahleněná. Nemoc se vystřídala na všech členech rodiny a taťka s malým mimem postihla střevní viroza. Mátořili jsme se snad měsíc, nešlo nic dělat, i když jsem chtěla, nešlo to, bolest zad a hlavy mně nic nedovolila. Musela jsem tedy navštívit neurologii - následné vyšetření a masáže. To jsem už srdeční čakru ukončila a přešla k 5.

5 čakra - krční

Ani tady výrazné zlepšení jsem necítila, bylo to lepší, ale ne jak jsem si představovala. Začala jsem chodit na masáže zad, rehabilitaci, vyšetření - zkrátka jsem si šla požádat o pomoc… Bylo to lepší - vypadla jsem z domu a navíc placené masáže jsou… no zkrátka o ničem… prostředí i přístup masérky nulový. Pomohl mi hodně hořčík od bolesti hlavy, záda bolela až do noh. Už jsem se smířila, že budu muset něco podniknout radikálně, takto to už nejde. V hlavě jsem přihnula situaci a řekla si, že už mi to je jedno jak to dopadne, že musím na situaci pracovat teď a užít si toho v přítomném okamžiku.. Tak jsem byla na huntě, že jsem rezignovala. Esence jsem už ani celé nedobrala.

6. čakra - třetí oko

Už jsem se na ní těšila a ani neočekávala nějaké zlepšení či pomoc a nechala tomu volný průběh. K mému překvapení první den po užívání se dostavila pohoda, klid a opravdu mi esence ukázala nahlížet na věci jako celek.. Cítila jsem se fajn a protože mnohdy vidím dál, než je zdrávo, viděla jsem věci reálné.Neustále mi chodily informace o odpuštění, ukončení agrese - v kartách to chodilo pravidelně. Opravdu bych neměla být tak tvrdá, mě napadlo. A tak i přes to, že jsem neočekávala výsledek, slevila jsem ze svých nároků. Atmosféra i doma se celkem změnila k lepšímu. Fyzicky mi bylo líp, ale ne tak abych mohla naskočit do jarního generálního úklidu naplno. Tuto esenci jsem užívala 10dní - cítila jsem to tak.

7. čakra

Už jsem se na ní těšila a říkala jsem si v duchu, jak jsem stále četla dokola charakteristiku těch esencí, že by byl zázrak, kdyby to tak bylo,ale že to asi tak happy nedopadne a poslala jsem to do universa.
Co se však nestalo, náhodou jsem se dozvěděla, že tu bude léčitel z Filipín - Lino- operuje rukama. Shodou okolností to organizovala má kamarádka, na kterou nemám už 5 let kontakt. A rozmyslet jsem se měla hned.- Nic nebylo pro mě přednější než Lina navštívit. Ne ze zvědavosti, ale s vírou, že mi pomůže. Byla jsem u něho 2x - tak moc jsem měla za ten dlouhý čas velký problém v těle. Léčení – stručně – neuvěřitelný zázrak. Podrobnosti vám někdy sdělím, pokud máte zájem… Přišel mi do cesty ze dne na den a doslova mě to zachránilo… Od chvíle u něho a spojení této čakry se nakonec happy end konal. Cítím se úplně fajn, znová mám chuť do života i do zarostlé zahrádky. A navíc jsem díky mé kamarádce dostala nabídku dál si dokončit některé semináře u lidiček, co jsou fakt super, ale i s nima nemám kontakt a ptají se po mě, byť i mé služby by rádi využili… No prostě super, přichází mi tolik informací od andělů, co mám udělat jak v osobním životě, tak i v pomáhání lidem… Mám pocit, že míza do mě proudí jako do okolních stromů. „A stojí za to žít“

Děkuji esencím, autorovi i všem zúčastněným za příležitost zapracovat na sobě a posunout se zase o kousek dál. I.