Máte pravdu, vybrat si právě tu správnou esenci může vypadat složité, ale není to tak. V první řadě musíme zdůraznit, že si nemůžete zvolit špatně. Je to dáno tím, že každá esence se Vám přizpůsobí a její energie s Vámi bude pracovat tak, jak je třeba. Říkáme tomu, že esence mají svou "inteligenci." Proto se doporučuje vybírat si opravdu intuitivně, koupit si a užívat tu esenci, která Vás "přitahuje." Při užívání esence zpočátku ucítíte touhu dávat si ji častěji a postupně se může stát, že na ni občas "zapomenete." To bude signál, že už esenci tolik nepotřebujete.

Další možnost výběru je s pomocí funkce Vyhledávání, kterou najdete v levé části menu. Tam můžete zadat nějaké důležité slovo, podle kterého chcete esenci vyhledat, například strach, cestování, matka, atp. V případě vyhledávání podle více kriterií můžete použít funkci Rozšířené vyhledávání, kde můžete zadat například následující kritéria:

oddělení, výrobce, název položky, popis obsahuje, hledat pouze slevy, hledat pouze novinky, hledat pouze v připravovaných produktech, hledat pouze ve výprodeji, hledat pouze v našich tipech.

Cennou pomůckou při výběru esence vám také může být Rejstřík esencí, kdejsou esence přiřazeny k jednotlivým promlémovým tématům.


Pro první seznámení s naší nabídkou Vám ale chceme doporučit, abyste si pro sebe udělali chvíli času a prošli se našimi prodejními odděleními, kde můžete najít esenci, která by Vám třeba při výše popsaném výběru unikla.