Něco více o esencích Indigo od Ann Callaghan z Irska

Přátelé, z Irska pro Vás dovážíme krásné esence pro děti i pro dospělé. Jsou to dvě řady - Indigo a New Energy („Nová energie“). Dnes pro Vás máme podrobnější informace přímo od autorky esencí paní Ann Callaghan. Určitě Vás budou zajímat, protože z popisu esencí se o nich moc nedozvíte. Ann má zásadu, že lidé si mají její esence vybírat intuitivně a nezkoumat příliš jejich popis.
 
Všechny irské esence jsou vyrobeny z drahokamů a minerálů. Řada Indigo současně obsahuje kombinace esencí New Energy.

PROČ SE ESENCE JMENUJÍ „INDIGO“?

Mnozí z vás znají slovo INDIGO ve spojení s dětmi. Říká se, že od 80. let se rodí mnoho dětí, jejichž hlavní barvou v auře je právě indigová. Odtud tedy tento termín.

Tyto děti jsou přirození „bojovníci“ - jejich úkolem na planetě je změnit to, jak se chováme k dětem. Proto nedělají to, co jsme my dělávali jako děti, nechovají se tak ukázněně, nesedí tiše v koutě a nejsou zticha. To způsobuje spoustu problémů rodičům i učitelům. Tyto děti tu prostě nejsou od toho, aby zapadly do starých šablon. A než budou vytvořeny nové, budeme svědky mnoha vzruchů.

Esence Indigo byly vytvořeny proto, aby nám všem pomohly projít tímto obdobím změn od starého modelu zacházení s dětmi k novému a aby nám pomohly přizpůsobit se novým energiím, které působí na naši planetu.


JSOU ESENCE INDIGO POUZE PRO DĚTI?

Nejsou. Uvedené změny se týkají nás všech. Proto se doporučuje, aby esence užívali jak rodiče, tak děti. To pomůže obnovit rovnováhu v celé rodině. Když mají rodiče problémy s dítětem, dotýká se to celé rodiny. Pokud ovšem všichni užívají některou z esencí nebo když se esence rozpráší po bytě nebo domě, pak mohou být problémy vyřešeny mnohem rychleji.
JAK SE DAJÍ ESENCE UŽÍVAT?

Nakapejte si je do nápoje a popíjejte; smíchejte je s krémem a natírejte na bolavá místa na těle; nařeďte je vodou a rozprašujte po místnosti - obzvláště vhodné, když je doma velké napětí; přidejte je do koupele; dejte pár kapek do misky s vodou - obzvlášť vhodné například do dětského pokoje; nebo třeba jen chvíli podržte lahvičku v rukou, dokud se vám neudělá lépe.


JAK VYBRAT SPRÁVNOU ESENCI?   

Ann Callaghan radí nechat dítě, aby si samo vybralo svou lahvičku. Děti jsou v tom velmi dobré. Při výběru není možné vybrat nesprávně, každá esence má řadu pozitivních kvalit, které nám jen prospějí.


KOLIK ESENCÍ SE SMÍ UŽÍVAT NAJEDNOU?

Někdo tvrdí, že tři až čtyři. Ukazuje se ale, že to opravdu záleží na situaci. Když někdo prochází opravdu složitým obdobím, může potřebovat více esencí, aby si udržel rovnováhu, a je také možné, že bude muset měnit kombinaci užívaných esencí podle okolností.


JAK SE POZNÁ, ŽE ESENCE OPRAVDU FUNGUJE?

Před užitím esence se obvykle budete cítit nepříjemně. Někdy nebudete správně dýchat, nebudete se umět zklidnit, bude vás „všude plno.“ Když užijete esence, obvykle můžete cítit hluboko uvnitř uklidnění, i když navenek můžete být stále ještě rozrušeni. Někde hluboko ale ucítíte mír, i když navenek budete ještě plní emocí. Můžete pocítit únavu a potřebu více spát, jak si vaše tělo bude postupně dobíjet ztracenou energii. A můžete získat jasný obrázek o tom, co se děje ve vašem životě, náhlé uvědomění toho, co vás opravdu trápí. Všechny tyto projevy souvisejí s tím, že vaše tělo se vrací do rovnováhy a že nastala léčebná reakce.


KDY MÁME PŘESTAT UŽÍVAT ESENCI?

Až se na to budete cítit. Naslouchejte sami sobě, své odpovědi máte v sobě. Esence jsou naprosto bezpečné a nemůžete udělat žádnou chybu.

CO TO VLASTNĚ JSOU INDIGO ESENCE?

Je to forma vibračního léčení. Využívá vibrace, které jsou pro nás obzvláště příznivé a léčivé. Indigo esence se vyrábějí s pomocí krystalů a drahokamů. Ty mají obzvláště dlouho účinkující vibrace a jsou výborné na uzemnění (pocházejí z hloubi naší Země) a také nás spojují s naším božským já (Kristem).

Každý krystal má svou vlastní historii a dokáže nám pomoci s určitým konkrétním problémem nebo dokonce s několika různými problémy. Krystaly se nám nabídly, aby nám pomohly zbavit se strachů a naučit se bezpodmínečné lásce. A pomohou nám také zpracovat nové energie, které nyní působí na naši planetu. Tyto energie jsou velice silné a mohou v nás někdy vyvolat až závratě nebo ztrátu orientace. Esence nám pomohou tyto energie ukotvit v těle (uzemnit je), a tak se nebudeme ani v těchto obdobích změn cítit tak zvláštně.


POSLÁNÍ INDIGO ESENCÍ

Chceme, aby naše esence

* pomohly co nejvíce dětem cítit se dobře ve svém fyzickém těle
* ujistily děti, že jsou milovány a podporovány a že nejsou nikdy samy
* ujistily děti, že zde mohou dělat to, co sem přišly dělat
* usnadnily dětem prožití období velkých měn
* pomohly dětem podržet si své sny a uvést je do života
* pomohly dětem projevovat se a vědět, že jim nasloucháme a že jim rozumíme


ZÁVĚREČNÉ POZNÁMKY

Esence se dodávají jako koncentrát se 40% brandy, mohou tedy být dále ředěny, aniž by ztratily svou účinnost. Všechny lahvičky jsou ručně plněny v Irsku a jednou ze zásad firmy je co nejméně ovlivňovat při jejich výrobě životní prostředí.