Dobrý den Pavle a Taťáno, srdečně Vás zdravím a ještě jednou Vám děkuji za esenci Boundless Peace, kterou jsem od Vás dostala. Vybrala jsem si ji intuitivně a byla jsem moc zvědavá na její účinky. Několik dní před tím jsem absolvovala SRT2 a zdálo se mi, že jsem pročištná opravdu důkladně a celkově jsem se cítila šťastná a spokojená.

Orchideje mám moc ráda, několik rostlin mám doma, a tak jsem se snažila o tulipánové orchideji zjistit co nejvíce informací. Jen ve zkratce: Anguola clowesi vykvétá v létě v Ekvádoru, je to nádherně vonící druh a květ orchideje a poloha pysku v něm připomíná kolébku s dítětem.

Esence (dle mého testování) mi měla přinést sílu, tvořivost, konstruktivitu, snášenlivost a čistotu. První aplikace byla neskutečně zážitková. Esence se mi rozplývala v puse a ve stejný okamžik mi před zavřenýma očima naskakoval mrak s ultrafialovým středem a zelenavě bílým mlhavým ohraničením.

Obrazec se neustále zvětšoval a během několika sekund jsem nebyla pozorovatelem, ale součástí ultrafialového středu a nevnímala jsem nic jiného než úžasnou lehkost bytí.

Další dny nebyly už tak intenzivní, ale nádherný pocit odlehčení jsem cítila pořád. Po aplikaci esence jsem okamžitě usínala, z tohoto období si nepamatuji žádný sen - sny.

Zhruba po 12-denním užívání jsem si náhodně testovala počet vhodných kapek a překvapilo mě navýšení. Předchozí dny jsem strávila v poklidu..., ale pak nastal zlom. Najednou jsem byla ve svém životě stavěná do situací z dětství, dospívání - situace, na které jsem už dávno a ráda zapomněla - nebo přesněji chtěla jsem na ně zapomenout. Znovu jsem je musela řešit a těch několik dní bylo opravdu hodně nepříjemných a dalo mi to dost zabrat.

Opravdu jsem si otestovala svou víru, odpouštění sobě a cestu k harmonii a nejspíš jsem se "proprala" i k čistotě.

Esenci jsem užívala celkem 32 dní. Poslední dny jsem vnímala znovu barevně - bublinkové, ultafialové záření a já - jeho součást. Mám pocit, že jsem rádio, které se doladilo na návrat k prvotnímu zdroji.

Byla to silná esence - individuálně se mi přispůsobila. Zajimavé je: když jsem si ji u Vás vybírala, všechny nepříjemné události už byly v chodu, pouze já jsem o ničem ještě na fyzické úrovni nevěděla a k samotnému vyhrocení situace tváří v tvář došlo cca po 12-denním užívání esence.

Tak to jsem já a esence Boudless Peace. Ráda bych si u Vás objednala esence...  a CD. Přeji Vám pěkný den a ještě jednou díky, XY.