Zde je stručná informace o nových orchidejových esencích s odkazy na ně v e-shopu

Pokud si chcete stáhnout krásnou barevnou brožuru, najdete ji zde: http://www.e-esence.cz/files/LTOE_Sprays_Brochure.pdf.

 

 

Blue Angel

Podívejte se na záběr z výroby esence. Don Dennis vyrábí esence bez poškození orchidejí (proto v názvu to slovo "Living")

Esenci, která nám pomáhá znovu se spojit s naším původním plánem duše, najdete zde: http://www.e-esence.cz/modry-andel-blue-angel-koncentrat-15-ml/d-70376/.

 

 

Coming Home

Zde je fotografie květů, které přispěly k vytvoření této kombinované esence

Esenci, která relaxuje, zklidňuje a uzemňuje, najdete zde: http://www.e-esence.cz/navrat-domu-coming-home-koncentrat-15-ml/d-70375/. Je zajímavá také tím, že jako první pracuje i skrze kanál Reiki. 

 

Positive Flow

Tato esence je známa též jako esence pro hojnost. Ve spreji ji můžete mít ve dvou provedeních, která se liší přidanými vonnými esenciálními oleji. Odlišují se barvou štítku na lahvičce.

Béžový štítek: vůně voňatky citronové, santálového dřeva, citronu a pomeranče. Podívejte se sem: http://www.e-esence.cz/pozitivni-proudeni-positive-flow-bezovy-sprej-60-ml/d-70374/

Modrý štítek: vůně kardamomu, jalovce, cedru a černého pepře. Podívejte se sem: http://www.e-esence.cz/pozitivni-proudeni-positive-flow-modry-sprej-60-ml/d-70373/.

 

Hodně užitku z esencí vám přejí Pavel a Tamara Kaiserovi

"Aby stálo za to žít!"