Hezký den, ráda se s vámi podělím o "čerstvý" zážitek. Jistě všichni pociťujeme, co se děje kol a kolem. I na mě jako terapeuta to dopadá snad ještě více.

Pracuji s nejvyššími energiemi Elohimů, ale cítím velký rozpor mezi hlavou a srdcem...

Po delší době jsem sáhla po esenci pro sebe a je to Quitte - když jsem si našla, co léčí, úplně přesně mi naskočil obraz mě samotné - dívala jsem se na sebe - žena bojovnice - jak výstižné. Poslední dobou snad nedělám nic jiného, než bojuji (za svoje děti, za klienty, za cizí děti, za mír, svobodu, lásku…). Ale nějak mi to nešlo sladit, moc síly a energie vydávám, necítím se ve svém středu.

Po první dávce této esence jsem pocítila velkou bolest na hrudi, moje tělo jako by se rozpůlilo a tahal mě někdo za nohy a hlavu zároveň. To ve mně spustilo emoce - všechny dohromady. To mě naštvalo, protože jsem čekala spíš pomoc a vyladění, ale vím, že těmito procesy musím projít, aby to vyladění přišlo posléze.

Proces v mém tělíčku je teď právě takový, že mám tělo rozdělené na JIN & JANG (přední a zadní část), prochází tam bolest, strach, zima… Jako když rozložíte a následně složíte stavebnici…

Uvidím, co se bude dít dál, nebojím se - naopak, i když to chvílemi není vůbec příjemné. Je to hodně bolavé duševně i fyzicky… budu bojovat ☺.

Ivana Vychytilová

Česká Třebová

722 927 202, 604 313 031

info@kineziologie-ct.cz, www.kineziologie-ct.cz