Dobrý den všem příznivcům květových esencí!

Zpráva o květových esencích Ananas a Hroznové víno

Ananas

Překvapily mě změny, které během užívání a po užívání nastaly. Objednala jsem si Ananas právě proto, že moje sebevědomí bylo kdesi v nedohlednu, všude jsem byla jen šedá myška, pokud možno aby mě nebylo ani vidět, natož slyšet. Protože pracuji ve školství, tak určitá dávka sebevědomí je potřeba, což jsem si začala uvědomovat právě při braní esence.
Najednou jsem začala vnímat věci a situace úplně jinak a začala jsem si obhajovat svoje postoje a dokonce svoje žáky, začaly se dít zázraky a to nejen u mě, ale i u mých žáků. Přišlo mi, jako bych měla na čele napsáno, že se všichni potřebujeme vyjádřit a dokonce i děti začaly více vyjadřovat svoje pocity, nálady a začaly jsme spolu více komunikovat tak nějak celkově, zavedla jsem úplně jiný systém, než který tam byl zavedený od mojí nadřízené a přijde mi, že i děti jsou klidnější a šťastnější... jenom moje nadřízená to těžko snáší, ale když vidí, že děti jsou v klidu, tak to vždycky nějak rozdýchá, takže mám velkou radost, že se konečně probouzí moje já, které tak dlouho spalo.

Doma to bylo poznat taky, začala jsem si užívat každou minutu úplně jinak než předtím a z toho byly zase moje děti mimo. Koupila jsem si sárí a začínám v sobě objevovat ženu jako takovou se vším všudy a je mi po dlouhé době krásně. Ani se nedivím, když celý svůj život v sobě ženu jako takovou potlačuji.

Taky mimo jiné jsem podstoupila regresní terapii a moc mi to pomohlo, hodně jsem si uvědomila a snažím se změnit, co se dá, rozhodně mě používání esence nastartovalo pro mě tím nejlepším směrem, takže děkuji.


Hroznové víno

Zde byly též obrovské změny. Protože jsem brala Ananas i Hroznové víno najednou, tak je to tak nějak všechno propletené do sebe. Hroznové víno ve mě vyvolalo velkou potřebu lásky, někoho milovat - jsem skoro čtyři roky bez partnera a díky zkušenostem jsem se uzavřela sama do sebe a tak nějak jsem na muže spíš zanevřela, prostě ukřivděná chudinka. Ale v hloubi duše jsem cítila a věděla, že tudy cesta nevede, proto taky ta esence, ale spíš jsem doufala, že objevím lásku pouze sama v sobě a k sobě, ale dělo se mnohem víc, přitáhla jsem si partnera, se kterým jsem po hodně dlouhé době šťastná a zažívám nejkrásnější období svého života, cítím se volnější a svobodnější ve všem. Začala jsem dokonce i plánovat lepší budoucnost, už to není jen o přežívání, ale snažím se si zhmotnit svoje sny a ne jen pasivně, ale aktivně.

Tak snad jsem trochu přispěla svojí troškou do mlýna. Krásné a požehnané dny. H.


 
Zprávy o květových esencích Avokádo a Třešeň

Vybrala jsem si dvě esence Avocado a Cherry. Začneme tedy tou, kterou jsem pomocí svého Vyššího já vybrala jako první – Avocadem.

- po celou dobu, co jsem si kapala Avocado jsem vlastně nemohla zpozorovat jakoukoli změnu, něco co by se ve mě uvolňovalo, vyplouvalo na povrch nebo se něco výrazně měnilo. Říkala jsem si, že to možná nebyla nejšťastnější volba, ale když jsem kapky využívala, co mi trvalo 14 dní, teprve pak jsem se dokázala podívat a uvědomit si procesy, které mnou při kapání Avocada procházely. Uvědomila jsem si, že jsem se po celou dobu na svět dívala svojí temnější osobností. Vyvolávala jsem ať už vědomě, či nevědomě hádky kolem sebe, ve kterých jsem se kolikrát nemohla udržet a vyšlo ze mě tak hodně zloby. Když se na to tak dívám zpět, tak vlastně nevím, kde se to ve mě všechno vzalo. Nicméně jsem si byla vědoma, že to bylo stoprocentně ze mě (nemělo to nic společného se "zrcadlením"). Jako by se tam ta zloba nashromáždila za dlouhou dobu a teď se prostě otevřely "dveře" a ona vyšla. Po tom, co jsem se ztišila, tak jsem si začala uvědomovat, že je ve mě víc než kdy jindy. Tím myslím, že jsem začínala pociťovat, že moje korunní čakra je otevřená a napojená na něco vyššího co nedokáži pojmenovat. Možná Vyšší já, andělé?? Tím si zatím nejsem jistá. Začala jsem kreslit pocitové obrázky. Byly to obrázky, které se týkaly toho, jaký byl den, nebo nějakého člověka. Prostě jsem si kolikrát sedla, vzala tužku, papír a začala kreslit člověka, tak jak ho pociťuji, z toho najednou začaly vznikat různé abstraktní obrazce. Vždy, když jsem obrázek dokončila, cítila jsem se volnější, jako kdybych s dokončením byla schopná toho daného člověka lépe pochopit, přijmout ho, takový jaký je. Takže nakonec se mi pomocí Avocada otevřely další dveře, možná někam výš...

Cherry (začala jsem ho užívat po týdnu, kdy jsem doužívala Avocado):

- jakmile jsem si poprvé kápla, začala jsem cítit hřejivý pocit, který začínal v oblasti solaru plexu (příjem-výdej energie), které postupovalo směrem nahoru i dolů, rozprostíral se po celém mém těle. Jako by na mě dopadaly letní paprsky slunce, akorát, že to šlo ze mě, z mého těla. Začala jsem si uvědomovat jak moc si vážím života a jak moc ho vlastně miluji, jak moc si vážím lidí kolem sebe, kteří mi pomáhají a respektují mě. Změnil se i pohled na svět (v pravý opak, než jsem to pociťovala u Avocada) začala jsem si ho vážit, Nejen světa jako takového, ale lidí, zvířat, surovin, vlastně všeho, co nám Země poskytuje. Zároveň jsem si uvědomila kolik toho naší Zemi dáváme my. Tak moc málo. Jinak se mi od dobrání Cherry, což trvalo oproti Avocadu jen 8 dnů, stále více stává, že když se na někoho zadívám a maličko se rozostří obraz, vidím kolem jeho těla něco jako takový průsvitný "obal", nechci to nazývat úplně aurou, protože zatím nevidím barvy, barvu jsem viděla jen jednou a to jen na pár vteřin. Ale je to něco podobného. Upřímně, vím o těchto věcech (především díky tomu, že duchovní cestou jde člen mé rodiny - teta, takže si se mnou o duchovních "věcech" povídá, tudíž to pro mě není cizí téma), ale když se mi to stalo poprvé, myslela jsem, že se mi horší zrak a říkala jsem si, že budu muset jít na oční, ale pak jsem to začala chápat. U někoho je větší a průsvitnější u někoho se neliší velikost ale kalnost. U těch, kteří mají tento "obal" čistší a většinou je jedno kam mimo jejich tělo dosahuje, tak s těmi se mi komunikuje dobře, bez problému, ale u těch, kteří mají kalný "obal" mám pocit "záseku". Špatně se mi komunikuje, nebo mě začne bolet solar plexus, nebo mě začne píchat u srdce. Když jsem jela jednou metrem, myslela jsem nejdřív že nedojedu do školy, ale po půli cesty kdy jsem se snažila uvolnit a oprostit se od toho, to bylo v pořádku a já vůči tomu byla imunní, necítila jsem bolest, jen jsem to sledovala jako film...

Děkuji Vám za tyto silné zážitky, které mnou procházely díky esencím Avocado a Cherry. Vážím si toho, že jsem mohla být součástí experimentu, který mi do života přinesl tolik darů.... :-)  ještě jednou díky!! N.


Zpráva o květových esencích Banán a Ananas

Byla jsem rozhodnutá začít ananasem pro sebejistotu a sebedůvěru, ale pak nevím proč, mně něco říkalo: Vezmi Banán. Tak jsem začala Banánem a hned 2. den užívání to začalo:

Banán

Syn studuje čtvrtý rokem práva a nějak se mu nedařilo teď ve zkouškovém období studovat, soustředit se na učení a tak neudělal zkoušky. Chyběla ještě jedna. Hned po prvním dnu mého užívání esence se syn začal svěřovat (je jinak velice uzavřený), jak se mu nedaří, jaké má psychické problémy, apatie, deprese, …. A já jen poslouchala a opravdu jsem potřebovala být hodně pokorná, abych toto vše dokázala přijmout. Najednou jsem se dokázala vcítit do jeho problémů, soucítit s ním a neviděla jsem za všemi těmi jeho neúspěchy jen lenost a liknavý přístup ke studiu.
Byly to pro mě opravdu velice těžké a poučné dny a myslím, že jsem je zvládala díky Vaší esenci. Také jsem se na své duchovní cestě posunula o kousek dopředu. Vůbec jsem neměla chuť začít užívat Vaši další esenci, protože mám stále po těchto zážitcích co zpracovávat.

Ananas

Takže 2. esence Ananas mi asi zpočátku užívání nedělala nic. Teď si myslím, že mi opravdu nějakou tu sebejistotu dodává a to v tom smyslu, že věřím synovi, že krizi překoná a já, že to jako matka zvládnu taky bez silných emočních zážitků a strachu. Prostě mu důvěřuji.
Teď vím, že bylo správné začít užívat nejprve Banán. Možná i urychlil vývoj všech těch událostí kolem mě!
Děkuji Vám za možnost esence zkoušet. Se srdečným pozdravem M.


Kokosové prožitky

K využití nabídky účastnit se experimentu s esencemi Spirit in Nature mne přivedla životní realita. Ačkoli jsem již užívala spoustu esencí, téměř vždy s úžasnými prožitky i zkušenostmi, zrovna jsem prožívala takové ryze levo-hemisférové prostě naprosto logické období, a tak jsem si řekla proč to nezkusit. Bude zajímavé pozorovat, jestli nové esence působí stejně účinně, jak Esence zvířat, Bachovky nebo třeba Esence nanebevzatých mistrů, se kterými mám bohaté zkušenosti. A tak jsem jako první zvolila Kokos. Bez očekávání, prostě proto, že mi voní kokosy  a také proto, že jsem v té době procházela opravdu neuvěřitelným množstvím zkoušek Osudu, o kterých jsem věděla, že se jim prostě nevyhnu. Prostě jsem je chtěla projít. Těšila jsem se na to. Vím, že každá prožitá zkouška, ze které se něco naučíme, je neocenitelná, posune mne dál a umožní mi pochopit. Někdo se zkoušek bojí, já se těším na to, co mi zase Vesmír a Bytosti připraví, co mne budou chtít naučit tentokrát.

Začala jsem tedy s Kokosem. Již první den (účinky jemných vibrací esencí pociťuji téměř okamžitě, většinou již při sevření lahvičky v dlani), kdy jsem nakapala dvakrát během dopoledne, jsem cítila oporu. Jako by někdo silný a hodně zářivý stál za mnou, roztáhl křídla a řekl – tak jdi do toho, neboj se! Najednou jsem si uvědomila, že cítím strach! Já, která jsem se již se strachy téměř vypořádala a myslela si, že již v sobě žádné nemám. No tak dobře, řekla jsem si, tak sem s tím strachem. Nořil se jakoby z hluboké díry, spojen s temnými barvami, vyvaloval na mne oči, ale Ten, co stál za mnou (tak jsem si svého anděla nazvala), mě jen objal a prozářil. Strach zmizel. Užívala jsem pak esenci intenzivně několik dní 4x – 6x po 6 kapkách a podle pocitů. „Ten, co stál za mnou“, věrně zůstával a já cítila obrovskou sílu a podporu při všech situacích, kterými jsem procházela. Měla jsem před sebou velmi zodpovědný duchovní úkol na jedné zahraniční cestě, který za mne nikdo jiný vykonat nemohl. Musela jsem prostě do toho jít a nebát se a zvládnout to. A výsledek? Jako by ten Kokos (spolu s „Tím, co stál za mnou“) byl mou nejpevnější obranou, oporou, podporou, silou. Strach zmizel a cítila jsem svou sílu. Co dodat? Chvála Kokosu! Díky, báječná ženo, která vyrábíš tyto esence!


Rajče a víla

Po mém kokosovém zážitku přišlo na řadu Rajče. Období obrovských změn a hlavně změn v postojích ke všemu možnému, následovalo a bylo třeba jej opět prostě projít. Znovu se vynořil strach… Odkud?! Přece jsem již pochopila z Oshovy knihy o strachu, jak to s ním je a vypořádala se s ním! Ano, mám takový zvyk – vždycky si myslím, že statečným postojem proti strachu strach prostě vypudím. Ale najednou vidím a cítím, že to nestačí. Je třeba mu jít naproti, pochopit ten konkrétní strach a co za ním opravdu je. A je se mnou Rajče. Díky za ně. Když si uvědomuji, že strach vystrkuje své růžky, loupou se prostě karmické vrstvy, kápnu si Rajče. A zase je to tady, podobně jako u Kokosu. Bytost, tentokrát nádherná ženská bytost (snad víla rajčete), která létá kolem mne a září a vnáší Světlo do mého života. Světlo do mého strachu. Lásku. Láska vítězí nad strachem. A já to vydržím, jdu si za svým jako beran. Nechci už zažívat strach a závislosti. Víte, ten strach, to už není žádné klepání se strachy nebo prostě strach, který svírá srdce a paralyzuje tělo. Je to jiný strach, takový jemnější, ale někde tam ještě prostě je. A s tím mi Rajče pomáhá, cítím, jak vyvěrá z hloubky mé bytosti a přeměňuje se v něco krásného, pozitivního – v naději a lásku. Po 14 dnech jsem to opět já, ve své síle, strach je pryč. A jen tak pro doplnění – že jsem na něm pracovala již dříve např. esencemi Lva… Co říci závěrem? Těším se na svůj zbylý strach, co se zase na něm naučím, kolik ho odejde příště a jak se stanu ještě zářivější a harmoničtější bytostí, prostě Ženou 

Vaše Vážka


Zpráva o květové esenci Špenát

O své zážitky s používáním esencí se dělím s ostatními asi jako jedna z posledních. V době, kdy jsem měla dostat objednané esence, které jsem si vytestovala - Špenát a Datli, jsem odcestovala do Austrálie, ale zařídila jsem si poslání esencí až tam.  Čekala jsem na ně velmi dlouho a už jsem se smířila i s tím, že snad ani nedorazí.

V té době jsem se dozvěděla novou zprávu, pro mě velmi stresující, o nutnosti složení důležité, ale náročné zkoušky, kterou jsem již jednou absolvovala.  Začal klasický strach, bolest břicha, pocit to nemůžu zvládnout, ještě k tomu krátký čas na přípravu. Klasika co mnozí znají.
Jako na zavolanou přišly moje zpožděné esence s vloženým vzkazem, že byly kontrolovány a zadrženy, zda to nejsou nebezpečné látky či drogy.

Hned jsem si začala brát Špenát dle návodu, začaly křeče, bolesti břicha ještě větší, ale snesitelné. Tyto pocity jsem zažívala celé svoje dětství ve škole a špenát jsem přímo nenáviděla. Po pár dnech vše ustalo, po celou dobu jsem se připravovala na zkoušku a před dnem,,D“ jsem se cítila celkem v klidu a když jsem na zkoušce viděla vystresované studenty kolem najednou jsem si uvědomila, že jsem celkem v klidu a musím prodat i to málo co umím. Zkouška dopadla dobře a věřím, že Špenát přišel v pravou chvíli.
Protože jsem dlouhou dobu pracovala s dětmi, vím jaké stresy a bolesti zažívají v dnešní době i ony. Proto chci poděkovat Vám, že je možno si esence u Vás objednávat a pracovat s nimi. Těším se na další spolupráci a posílám pozdrav z daleké, ale krásné Austrálie.


Přátelé a to je vše. Lila Devi i její esence jsou vám plně k službám a my se budeme těšit, že vám esence pomohou zlepšit váš život.

Informace o esencích a pomoc s výběrem vhodné esence pro Vás nabízejí Pavel a Tamara Kaiserovi.