Dobrý den, Tamaro,
 
Moc si vážím toho, že jste ochotni svým zákazníkům poskytovat poradenství, a i když mi Vaše poslední rada příliš nesedla (nejspíš proto, že jste měla pravdu a já jsem nebyla připravena ji slyšet :-), ráda bych vám to aspoň trochu vrátila tím, že se s vámi podělím o zkušenosti s užíváním esence Liška.  Když na to myslím, mám hned dobrou náladu:-).

Paní Liška (neboli Kmotra od Křivého dubu) mne zaujala tím, že si mě sama našla. Nějak se mi začala objevovat v životě. Já jsem se potom začala zajímat o její charakteristiku ve vašich esencích a co jsem četla, se mi líbilo.  Jen jsem si uvědomila, že mám strach, abych po užívání této esence nebyla vyčůraná:-).

Liška mě ale příjemně překvapila. Už při prvním užívání esence se mi v srdeční čakře rozlil velmi příjemný pocit tepla, uvolněnosti a vnímání syté šťavnatě žluté barvy –jako lampička, asi jako když slunce svítí skrz sklenici s tekutým medem. Uvolňovaly se strachy a v znikala velmi příjemná nálada.

Začala jsem se starat o sebe a o své zájmy – dovolila jsem si být „sobecká", ale zatímco dřív jsem něco někomu dala a pak to vyčetla, nebo se potom necítila dobře, tak teď jsem dala nejprve sobě a s láskou pak dávala i ostatn&i acute;m – na všechny se dostalo a bylo to pro obě strany lepší. Dokonce si myslím že jsem byla ke druhým soucitnější a vnímavější. 

Zlepšilo se mi také rozhodování.

Řešení přicházela včas, byla chytrá, příjemná, zajímavá a překvapivá a měla šmrnc. 

Pokud jde o prosazování vlastní autority: zjistila jsem, že mám větší nadhled, například když na mě křičel
opilý klient. Dále v jiné situaci,když mi kolegyně jemně vynadala a pak zjistila, že nemá pravdu, napsala mi hezkou textovku a omluvila se mi. 

Pokud jde o nevýhody: je pravda, že tato esence bystří smysly. Mám i výborný sluch, takže jsem o to víc vnímala poněkud hlučné sousedy v paneláku. A řekla bych, že ke konci užívání esence jsem byla i trochu přecitlivělá.

Celkově ale hodnotím velmi pozitivně. Cítím velkou úctu k tomuto laskavému, statečnému a štědrému zvířeti, které přežilo ve velkých počtech přes genocidu páchanou lidmi (včetně krutostí jako byl hon na lišku apod.). Dozvěděla jsem se i to, že lišky chodí na slepice hlavně když mají mláďata, jinak jsou skromné a živí se třeba i brouky, mršinami nebo částečně rostlinami. Zajímavá je i myšlenka, že liška je zvíře trochu na přechodu mezi kočkou a psem – i když se jedná o šelmu psovitou, má rysy obojího.

Děkuji, přeji hodně radosti a lásky a zdravím. M