Intimní zpověď polykače čakrových esencí Pavla K.


První čakra

28. 7. První čakrovou esenci jsem si vzal jeden den před odjezdem na dovolenou do Jižních Čech. Chtěl jsem každou z esencí užívat přesně týden, ale u první jsem cítil, že ji chci užívat déle a vytvořit si tím dobrý základ pro působení ostatních čakrových esencí. Začal jsem si ji tedy brát již ve čtvrtek.

Když jsem připravoval auto v garáži, padl mi zrak na kočičí přepravku a napadlo mne „co kdyby ji syn potřeboval, kdyby bylo něco s kočkou, až budeme na dovolené...“ Myšlenku jsem hned zapudil a jel domů. Večer se naší kočce Otylce začalo zavírat levé oko a bylo evidentní, že v něm má zánět. V pátek ráno jsme tedy namísto na dovolenou vyrazili k veterináři.

Podotýkám, že esence pro první čakru mi nedala klidu a užíval jsem ji zcela nezřízeně a bez ohledu na doporučení výrobce až sedmkrát za den – a neředěnou. Neustále jsem ji potřeboval.

Když jsem dorazil k veterináři, nebylo tam kde zaparkovat, protože se zde opravovala silnice. Na chodníku bylo jedno místo, kde se občas parkuje, tak jsem tam zajel, ale v tu chvíli se uvolnilo místo jinde. Tak jsem se vrátil a přeparkoval. Při tomto neškodném manévru jsem prořízl jednu z pneumatik – neznámo o co, nic ostrého jsem tam pak nenašel. Veterinář vyšetřil kočku, vzal si šest stovek a poradil mi dobrý pneuservis, kam sám jezdí. Dojel jsem tam krokem i s kočkou, dítětem v autě a jízdním kolem na střeše. Servismen spráskl ruce a řekl, že takto ojeté pneumatiky už spravovat nebude. Po krátkém smlouvání jsem z něj vymámil „letní slevu“ a za pouhých 9 tisíc Kč jsem měl během chvíle čtyři nové pneumatiky. Ovšem tak precizně připravené, že jsem to v žádném servisu nikdy nezažil.

Když jsem se z toho vzpamatoval, došla mi jasná souvislost – první čakra má na starosti spojení se zemí, a to už se staršími pneumatikami nebylo dobré... S odevzdaností jsem očekával, kolik mě ještě ty čakrové esence budou stát, než se dostanu až k sedmé.

Podotýkám, že mám rád, když se věci řeší, takže všechny esence užívám v koncentrátu, což pro někoho nemusí být vůbec optimální – může být vhodnější si esence ředit podle návodu.

29. 7. Na dovolené jsem chodil v celkem zánovních botách po nádherném jihočeském městě Písku. Jednoho dne jsem s údivem zjistil, že mi zcela bez rozloučení upadla v podstatě celá podrážka u levé boty. Opět jsem tedy řešil spojení se zemí, tentokrát to ale spravilo lepidlo asi za 60.- Kč a pár minut práce.


Druhá čakra

6. 8. Tuto čakru jsem už kdysi užíval samostatně a pamatuji si, že mne celkově zjemnila. Pociťoval jsem to i ve způsobu vyjadřování (nějak mi najednou nešlo říkat sprostá slova) a ještě v něčem jiném J. Byl jsem tedy zvědav, jak se tato esence projeví tentokrát.

Druhý den (reaguji totiž rychle, někdy ještě PŘED užíváním esence) jsme byli v přírodě a já jsem zůstal chvíli sám. Najednou se mi udělalo dost nevolno od žaludku a v tom okamžiku jsem si uvědomil jednu velice ošklivou vlastnost, kterou jsem měl – používal jsem často kritiku jako nástroj „zlepšení věcí“. Když mi došla obludnost této mé dlouhá léta oblíbené metody, zalil mě hluboký stud. Snažil jsem se s tím nějak vyrovnat sám, ale pak jsem uznal, že to není řešení. Když jsem se znovu setkal s Taťánkou, sebral jsem odvahu a velice jsem se jí omluvil za všechny kritiky, které ode mne za posledních pár let vyslechla. Uznal jsem její způsob řešení věcí, najednou jsem viděl vše z úplně jiného úhlu pohledu a cítil jsem, že už nechci ve starém zlozvyku pokračovat. Milionová esence!!!

První a druhá čakra mne zcela překvapivě vedly i k velmi silnému a nečekanému loučení s krásnou a romantickou minulostí, která sahala až do nejútlejšího dětství. Pochopil jsem, že i krásné vzpomínky mne brzdí a blokují („bývali jsme chudí, ale šťastní“ atp.). V době užívání druhé čakry jsem navštívil během jediného týdne čtyři rodiny příbuzných, kteří přímo souvisejí s mým dětstvím. Také jsem navštívil přátele, kteří souvisejí s mou kariérou a kurzy, které jsem dělal v minulých letech. I u nich jsem prodělal „mentální rozloučení“ s další velmi pozitivní minulostí. Kromě toho jsem se rozloučil s řadou míst, kde jsem prožil krásné zážitky. Bylo to velmi osvobozující a cítil jsem, že se otevírám novým možnostem.

Druhá čakra také způsobila, že se ke mně začala zřetelně jinak chovat nevlastní dcera. Také jsem vymyslel způsob, jakým jsme si následně s Taťánkou vyléčili čakry po celé časové ose až do početí v této inkarnaci.


Třetí čakra

13.8. Také o sobě dala vědět velmi brzy. Dostal jsem se několikrát do situace, kdy se někdo silně rozčiloval a na mně bylo, jestli se do toho nechám vtáhnout nebo ne. V první situaci mne docela dost rozbolel žaludek (že by třetí čakra?), v druhé situaci už jsem byl klidný. A je to velice příjemné, to mi věřte. Najednou jsem i ve vypjatých situacích zjistil, že nemusím ztrácet energii. A navíc – situace se mnohem rychleji vyřešila a vrátila se do plusu!! Ve středu (třetí den s třetí čakrou) jsem se ptal Taťánky, jestli si u mne něčeho všimla. „Byl jsi klidný“ byla jasná odpověď.

15.8. Dnes jsme postoupili v řešení jedné nepříjemnosti, která souvisí s penězi, ale také jsem udělal jeden krok do budoucna, který je pozitivní a také souvisí s penězi.

19.8. I nadále se odehrávají události, které testují můj solar plexus. A vždy jde o nějaké větší finanční sumy.

Při této esenci jsem se PO VÍCE NEŽ DESETI LETECH rozhodl, že budeme svůj počítač chránit proti zničení přepětím v síti a také proti výpadkům sítě záložním zdrojem!

22.8. Nebudete mi to věřit, ale za celou dobu, co bydlím v Olomouci, jsem zažil jen jeden výpadek napájení. Dnes jsem nainstaloval nový záložní zdroj k počítači (viz výše) a jen během dneška došlo ke čtyřem výpadkům napájení v síti! A druhý den ještě totéž jednou. Náhoda??

Tato čakra mne tedy stála dalších pár tisíc... Ale rozhodně toho nelituji.


Čtvrtá čakra

20. 8. začínám, čakra v pohodě, neuvědomuji si žádné mimořádné události.

25. 8. Teprve dnes mi došlo, jak na tuto esenci reaguji – snažím se stále uklízet v počítači, mazat vše, co už nepotřebuji, vše zjednodušit (vedlejší efekt – programy mi nyní fungují citelně rychleji; zájemcům doporučuji program HDCleaner, je zdarma).

Dnes jsem se také konečně rozhodl k velkému úklidu v garáži, kterou jsem v posledních měsících proměnil ve skladiště. Už se těším! Po úklidu garáž nepoznávám, takto uklizená ještě nikdy nebyla.


Pátá čakra

Zjišťuji, že u této čakry již není tak snadné vidět nějaké projevy v materiální rovině.

Všiml jsem si, že jsem začal mluvit hlubším hlasem a také se mi najednou mnohem lépe zpívá.


Šestá čakra a Sedmá čakra

Tyto čakry bylo obtížnější dekódovat, ale přeci jen jsem z nich měl jeden dost silný hlavní dojem. Vyvinul se u mne velmi silný pocit, že vše v mém životě je v pořádku, že to má svůj velký význam a že se i vše nepříjemné a složité „v dobré obrátí.“ Tento pocit ještě zesílil po naší svatbě (ke konci 6. čakry) a při návštěvě Daniela Mapela z USA (ke konci 7. čakry). Daniel mi přivezl knihu, která velmi dobře zapadala do pocitu napojení a „správnosti“ všeho, co se děje. Před tím jsem ještě začal číst knihu Ticho promlouvá, která také skvěle doplňuje vše, co jsem při těchto dvou čakrách prožíval.

Všiml jsem si také, že tyto dvě čakry mi do života přinesly několik velmi silných a významných zážitků, kdy jsem o něčem přemýšlel a pak jsme dostali velmi jasné sdělení o daném tématu od někoho, kdo s ním nijak nesouvisel, ale prostě přišel, aby nám něco sdělil (např. realitní makléřka – tedy žádný duchovní učitel).

Během posledních týdnů jsem zaznamenal několik nečekaných intuic, které jsem potom ověřil a zrealizoval. A některé z nich neměly malé důsledky – například velevýznamná změna školy pro dceru! (pozn. 15.2.2008: Tato změna se projevila jako naprosto zásadní a ovlivnila nejen spokojenost dcery, ale také nepopsatelně zlepšila atmosféru v rodině – z původní školy jsme byli velice rozčarovaní...)

Přemýšlel jsem, jak své zážitky u těchto dvou nejvyšších čaker vyjádřit jednoduše a nenudit Vás. Napadá mě výraz „PŘÍLIŠ MNOHO NÁHOD“. Podotýkám, že na náhodu tak moc nevěřím a toto slovo používám jen pro zlehčení. Prostě se mi dělo TOLIK věcí, které spolu všelijak souvisely a vznikaly tak složité „náhody“, že se to nedalo přehlédnout.


O zážitcích s čakrami by se dalo napsat více, ale věřím, že pokud Vás tyto zážitky zaujaly, prožijete si rádi sami svoje dobrodružství.


Těšíme se, že i Vám čakrové esence pomohou,

Pavel + Taťána.