Asi před dvěma lety jsem poprvé začala pracovat s esencemi, bylo jich jen pár, ale výsledek neuvěřitelný.

Letitý problém zmizel, jako by nikdy neexistoval. Proto jsem začala pátrat po dalších esencích a tehdy mi do života vstoupily zvířecí esence. Jedny z prvních, které jsem opravdu v praxi vyzkoušela na sobě a shledala je účinnými, byly esence vhodné pro terapeuty. Tato zvířata mají rozdílné vlastnosti, ale na druhou stranu je jejich “spolupráce” nutná, chce -li se terapeut zbavit těžkých energií získaných z klientů, obnovit svůj energetický systém a být zase sám sebou.

Dovoluji si bez nadsázky říci, že mi tyto esence už několikrát zachránily zdraví, ne-li život. Odstranily stavy neovladatelného třasu těla, stavy na omdlení, nauseu, zimnici a další projevy, které provázely opravdu náročné terapie.

Těmito mými přáteli jsou tito duchové – zvířata: bizon, havran, kolibřík, mlok, žába a želva. Tuto skupinku někdy doplňuji pásovcem a vlkem.

Experimentovala jsem samozřejmě i s jednotlivými esencemi, abych poznala jejich jedinečný přínos.

Bizon, želva a pásovec mi poskytovaly pevnost a stabilitu. Pozvedly mi důvěru, že všechno bude dobré, a dodaly sílu vydržet, než se energie po terapii usadí. Energie byla při užití stabilní, podsaditá a měla pevnou strukturu.

Po bizonovi sahám, i když mě čekají jednání na úřadech, jsem pak sama sebou. K tomu přidávám vlka. Nenechám se pak dotlačit do kouta a stojím si za svým záměrem. Je zvláštní, že i okolí reaguje tak, jak potřebuji, úřednice jsou příjemné, ochotné, pracují nad rámec svých povinností.

Kolibřík a žába mi vždy značně odlehčili od těžké energie, bylo to jako si dát vydatnou sprchu a obalit se do andělské energie. Používám je samostatně, kdykoliv je mi těžko jak na těle nebo na duši.

Mlok je velmi originální a doplňuje kolibříka a žábu. To, co tito dva vyčistí, mlok jakoby zrestauruje. Jako by mě znovu poskládal coby skládanku puzzle. V tomto směru s ním ještě stále experimentuji, zajímají mě hranice jeho možností.

Poslední v řadě je havran – strážce čistoty, schopný přinést léčení nemocí. Možná bych si ho troufla nazvat malým antibiotikem. Ve směsi je důležitým pojítkem, které hlídá celý léčebný systém. Alespoň tak to vnímám já.

Mám tuto směs připravenu stále při ruce. Vytvořila jsem ji z 20 ml roztoku vody a alkoholu a z každé esence jsem tam kápla 5 kapek. Pro její sílu stačí v krizi použít 5 kapek pod jazyk, po půlhodince pauzy – kdy už je značná změna v mém stavu – užívám po 2 kapkách každou hodinu tak dlouho, dokud se necítím být úplně v pořádku. Většinou to je otázka dvou, tří hodin.

Doufám, že i dalším lidem tímto poznatkem pomůžu a ulevím při jejich terapeutické práci nebo v osobním životě. S úctou zdraví T.