Dnes pro vás máme návod, jak využít esence velmi netradičním, ale přesto překvapivě účinným způsobem. K sepsání mne vedla pozitivní osobní zkušenost z dávnější minulosti i ze současnosti. Předkládám Vám jej tedy k vlastnímu experimentování a budu velmi rád, když nám napíšete něco o svých zkušenostech (jako vždy na info@e-esence.cz).

Pokud léčení generací vyzkoušíte, všimněte si, že při něm dojde k řadě „náhodných okolností“, které budou „jakoby“ souviset s léčením a vy se budete ptát: „Co by se asi stalo, kdybych to léčení generací nedělal, probíhalo by to taky takhle?“ Jenže to se nikdy nedozvíme…

Léčení pro sedm generací do minulosti i do budoucnosti

Je všeobecně známo a uznáváno, že řadu svých životních složitostí jsme převzali (naučili se výchovou, zdědili či okoukali atd.) od svých předků. Stále více a více lidé uznávají, že si spoustu svých současných životních témat připravili ve svých minulých inkarnacích.

Jak můžeme využít esence k rozpouštění těchto generačních či karmických vzorů chování? Je to velice jednoduché.

  • Vyberte si esenci nebo esence, které k tomu považujete za vhodné.
  • Na papír si nakreslete nebo sepište svou rodovou linii, kterou máte zájem léčením ovlivnit. Zajímavé je, že toto léčení se promítá jak do minulosti, tak do budoucnosti – můžete si tedy nakreslit i budoucí generace – dokonce i ty, které se ještě nezrodily. Tvrdí se, že toto léčení může účinně působit až sedm generací nazpět a sedm generací do budoucnosti. K jednotlivým generacím si můžete připsat i vzdálenější příbuzné, pokud chcete, aby na ně léčení také působilo.
  • Pak už jen každý den jednou nebo raději dvakrát kápněte připravenou esenci nebo směs esencí na svůj obrázek. Můžete kápnout na každé jméno osoby ve své generační linii, případně na čáry, kterými jste si třeba jednotlivé generace propojili.

No a pak už jen čekáte, co se bude dít… Ale nečekejte pasivně – všímejte si, co se děje, jací lidé přicházejí do (nebo odcházejí z) vašeho života, jaké záležitosti se řeší, atd. Nejzajímavější je po čase se ohlédnout a udělat si přehled všeho, co se za dobu léčení generací ve vašem životě změnilo.

Další varianta léčení

Vyzkoušel jsem si také podobný postup, ale neléčil jsem generace. Přál jsem si uvolnit a pročistit karmické vazby s několika lidmi. Vybral jsem si k tomu svou nejoblíbenější orchidejovou esenci Releasing Karmic Patterns (uvolnění karmických vzorů), ale Vy si můžete vybrat jinou, která Vás osloví. Podobně mohou působit i esence Karma nebo Zklidnění karmy.

Na papír jsem si napsal své jméno, kolem něj jsem rozmístil jména osob, se kterými bych chtěl dořešit různé záležitosti. Stejně jako při léčení generací jsem kapal na své jméno i na všechna ostatní jednou nebo víckrát denně po jedné kapce.

Na jakém principu toto léčení funguje?

Je velmi zajímavé, že současná věda stále více potvrzuje to, co mystici a Mistři znali už dávno. Tak kvantová fyzika objevila také tzv. morfogenetické pole. V tomto poli informací se zřejmě šíří a přenášejí právě karmické a generační záležitosti. Naším záměrem léčit vztahy, generace, atp. způsobíme, že esence do morfogenetického pole budou předávat svou energii, a budou tak ovlivňovat věci minulé i budoucí.

Přeji vám mnoho užitku z esencí! Pavel