Využití esencí je velmi široké. Dnes si ukážeme, k čemu je lze využít méně tradičními způsoby.Esence uvedené v následujících odstavcích jsou jen příklady a možností je mnohem více.

Esence jsou vhodné i pro zvířata a rostliny

Energetické esence mohou pomáhat, léčit a uzdravovat nejen lidi, ale i zvířata a rostliny.

Není nutné, aby zvířata užívala pouze zvířecí esence a rostliny jen esence rostlin. Stejně jako my lidé jsou součástí jednoho celku a pomoc mohou přijímat odkudkoli. Věc výběru závisí do velké míry na empatii člověka, který o ně pečuje. U zvířat i rostlin, které trvale žijí v blízkosti člověka a přebírají do určité míry jeho vlastnosti a způsoby chování, může být výběr snazší než u zvířat a rostlin, žijících svobodně.

Doporučené esence

Obecně bychom mohli  pro zvířata doporučit esence na zvládnutí paniky, strachu a krizových situací – Zachráněni zvířaty, Relax, Bachovu krizovou esenci. Dále mezi jinými i esenci Delfín (pro zlepšení a prohloubení komunikace na všech úrovních).

Pro rostliny mohou být přínosné například esence Strom a 1. čakra.

Esence pro očistu prostoru a předmětů

Esencemi můžeme působit i na prostor kolem nás – čistit ho a harmonizovat. Na to jsou vynikající esence RaumLicht, orchidejová esence Angelic Canopy bez vůně nebo Angelic Canopy s vůní. Velmi účinná je i tzv. feng–šuej esence světelných bytostí pro harmonizaci prostoru Elemente-Balance.

Tyto esence můžeme použít i na očistu předmětů od negativních energetických stop, také do malířské barvy při malování místností se špatnou energií. Pro malování se doporučuje zejména esence pro trvalejší harmonizaci Seraphis Bey.

Esence pro očistu krystalů

Esence můžeme využít i pro energetickou očistu krystalů. K tomu se skvěle hodí esence RaumLicht, Angelic Canopy a esence zemského anděla Kristall.

S výběrem esencí vám vždy rádi poradíme.