Když se seznámíte s naší nabídkou, nutně vás napadne – jak si mám z tolika esencí vybrat? A máte pravdu, vybrat si právě tu správnou esenci může vypadat složitě, ale není to tak.

 

Při výběru nemůžete udělat chybu

V první řadě musíme zdůraznit, že si nemůžete zvolit špatně. Je to dáno tím, že každá esence se vám přizpůsobí a její energie s vámi bude pracovat tak, jak je třeba. Říkáme tomu, že esence mají svou “inteligenci.” Proto se doporučuje vybírat si opravdu intuitivně, koupit si a užívat tu esenci, která vás “přitahuje.”

 

Esence je mi nepříjemná, mám se jí vyhnout?

Může se také stát, že některá esence vám bude už na první pohled nepříjemná. I to je znamení, že byste ji potřebovali užívat. Můžete mít nějaké téma, které tato esence řeší, ale můžete je mít hluboce potlačené.

 

Výběr s pomocí karet

Další možností, pokud je k dispozici, je položit si otázku a vytáhnout si kartu, příslušnou k některé z esencí. Karty máme k dispozici pro esence zvířat, pro orchidejové esence a pro esence Světelných bytostí.

 

Testování kyvadlem nebo svalovým testem

Esenci si můžete, pokud v tom máte praxi, vytestovat i s pomocí kyvadla. Zde je ale důležité, kam se napojujete při testování a odkud přijímáte informace. Ideální je napojení na tzv. Vyšší Já.

Pokud víte jak na to, můžete si vhodnou esenci vybrat i s pomocí svalového testu.

 

Esence není třeba užívat přesně podle návodu

Ať už si tedy vyberete esenci jakýmkoliv způsobem, může se stát, že ze začátku jejího užívání možná ucítíte touhu dávat si ji častěji, než se doporučuje v návodu. To je naprosto v pořádku a máme to tak i my.

Postupně, jak esence působí ve vašem energetickém systému, se může stát, že na ni občas “zapomenete.” To bude signál, že už esenci tolik nepotřebujete.

 

Nejlepší je využívat celou lahvičku

Lahvičky jsou ale dodávány v takovém objemu, že se počítá s jejich kompletním využíváním. Pak můžete očekávat od esence nejlepší výsledky.

Hodně užitku z esencí přejí Tamara a Pavel.