RaumLicht (“Světlo v prostoru”) – očistný a energetizující sprej od LichtWesen

Prostory jsou znečištěné nejenom prachem, ale také energeticky. Lze to pocítit v čekárnách lékařů, nemocnicích, ale také v místnostech, kde dochází k hádkám a kde vládne napětí.

Také v našich obývacích pokojích a ložnicích se shromažďují nepříjemné energie, které ovlivňují naši náladu. Když však místnosti pravidelně  energeticky očišťujeme, zvyšuje se náš pocit pohody.

K tomuto účelu skvěle poslouží energetizující sprej pro očistu místností RaumLicht od německé firmy LichtWesen – vysoce účinný a snadno použitelný. RaumLicht se dodává jako koncentrát, ze kterého si sami smícháním s vodou ve flakónu z matného skla připravíte směs k rozprašování. Ve flakónu jsou navíc skleněné perly, které směs obohacují energií mistryně Pallas Athény. Dodávají vibrace radosti, hojnosti a také pocit, že člověk může v místnosti svobodně dýchat. Dochází k harmonizování feng-šuej místnosti.

RaumLicht umí očistit i šaty, postele, hračky, jídlo, auru, atp.

Sprej je záměrně nabízen bez vůně – v místnosti tak může být pociťována čistá energie bez rozptylující vůně. Pokud ale budete chtít, můžete si RaumLicht obohatit přidáním oblíbeného éterického oleje nebo jinou vůní.

RaumLicht obsahuje tyto energie:

  • archanděl Michael
  • Mistr Seraphis Bey
  • feng-šuej esence Elemente Balance (pro rovnováhu elementů Země, Vody, Vzduchu a Ohně)
  • skleněné perly směs nabíjejí energií Mistryně Pallas Athény

RaumLicht můžete zakoupit jako sadu se 100 ml flakónem a 30 ml koncentrátu. Z tohoto množství vyrobíte až 1 litr očišťující směsi.

Koncentrát se dá po spotřebování dokoupit samostatně.

Flakón se skleněnými perlami se dá používat opakovaně bez ztráty účinnosti.