RaumLicht (“Světlo v prostoru”) – očistný a energetizující sprej od LichtWesen

Prostory jsou znečištěné nejenom prachem, ale také energeticky. Lze to pocítit v čekárnách lékařů, nemocnicích, ale také v místnostech, kde dochází k hádkám a kde vládne napětí.

Také v našich obývacích pokojích a ložnicích se shromažďují nepříjemné energie, které ovlivňují naši náladu. Když však místnosti pravidelně  energeticky očišťujeme, zvyšuje se náš pocit pohody.

K tomuto účelu skvěle poslouží energetizující sprej pro očistu místností RaumLicht od německé firmy LichtWesen – vysoce účinný a snadno použitelný. RaumLicht se dodává jako koncentrát, ze kterého si sami smícháním s vodou ve flakónu z matného skla připravíte směs k rozprašování. Ve flakónu jsou navíc skleněné perly, které směs obohacují energií mistryně Pallas Athény. Dodávají vibrace radosti, hojnosti a také pocit, že člověk může v místnosti svobodně dýchat. Dochází k harmonizování feng-šuej místnosti.

RaumLicht umí očistit i šaty, postele, hračky, jídlo, auru, atp.

Sprej je záměrně nabízen bez vůně – v místnosti tak může být pociťována čistá energie bez rozptylující vůně. Pokud ale budete chtít, můžete si RaumLicht obohatit přidáním oblíbeného éterického oleje nebo jinou vůní.

RaumLicht obsahuje tyto energie:

  • archanděl Michael
  • Mistr Seraphis Bey
  • feng-šuej esence Elemente Balance (pro rovnováhu elementů Země, Vody, Vzduchu a Ohně)
  • skleněné perly směs nabíjejí energií Mistryně Pallas Athény

RaumLicht můžete zakoupit jako sadu se 100 ml flakónem a 30 ml koncentrátu. Z tohoto množství vyrobíte až 1 litr očišťující směsi.

Koncentrát se dá po spotřebování dokoupit samostatně.

Flakón se skleněnými perlami se dá používat opakovaně bez ztráty účinnosti.

Prosím, objednejte si do 10. 12., pak budeme mít do konce roku volno! Děkujeme, Pavel a Tamara.