O tuto zkušenost s esencí Metatron se s námi podělil jeden ze zákazníků.

Této esence jsem se dlouho obával, ale jednoho dne jsem se pro ni rozhodl tak rychle, že jsem se jen divil.

Po dobu prvního týdne a ještě o něco déle mě tato esence uváděla téměř do transu. V těle se mi rozlévalo naprosté uvolnění. Bylo to zcela jiné uvolnění, než jaké jsem zažíval u archanděla Raphaela! V tomto případě jsem měl pocit, že se mi uvolňují naprosto všechny svaly v celém těle – i uvnitř těla. Bylo to úžasné, něco takového jsem potřeboval.

Nesmírně mě překvapilo, že mě několik dní bolely různé kosti, nejvíce kosti v prstech u rukou (mělo to souvislost s používáním mobilního telefonu?). Dodnes nechápu, co to znamenalo a co se tam léčilo, ale jsem vděčný, že se “to vyčistilo.” Myslím si, že kdyby se to nestalo, mohla by se z těch nahromaděných energií časem vyvinout nějaká choroba.

Následně se mi začaly uvolňovat snad všechny klouby v těle, úplně ve mně chrastilo. Zpomalil jsem při práci, ale nebylo to nepříjemné. Naopak jsem měl pocit, že pracuji hlouběji a dokonaleji. Zbavil jsem se pocitu, že nestihnu udělat všechno “důležité.”

Všiml jsem si, že ani velký nával povinností mě nestresuje, prostě je přijímám a řeším jednu za druhou. Taky super.

Dovoluji si ale upozornit všechny, kteří nejsou tak dobře uzemnění jako já – Býk. Při užívání Metatrona jsem si všiml, že se nedokážu tak plně soustředit na řízení auta. Jezdil jsem mnohem obezřetněji a ve všech situacích jsem se raději rozhlížel vícekrát než obvykle.

Protože jsem měl z Metatrona respekt už od začátku, beru jej stále jen ráno po probuzení a pak až těsně před spaním. Rozhodně ho nedoporučuji užívat přes den, kdy řídíme, chodíme po ulicích a musíme se soustředit! Tato esence mne i nadále učí uvolňovat se a neshromažďovat si stres v těle a za to jsem velice vděčný.

Při užívání esence Metatrona jsem si všiml, že vše v mém životě jde najednou “samo”. Jako bych byl jen divák a herec, který se pohybuje v dokonale naplánované a do sebe zapadající hry. Měl jsem pocit, že vše je dokonale řízeno, že vše přijde v pravý čas, že se nemusím ničeho obávat. Často mi přicházela myšlenka, “jsem zvědav, co pro mě život ještě plánuje“.

Metatron mi přinesl spoustu nových nápadů ohledně mé práce a otevřel mi cestu k něčemu, co jsem si dosud neuměl ani představit! Zatím je to ale tajemství…

Metatrona rád používám i jako parfém.