Od naší zákaznice, která užívala kompletní řadu čakrových esencí, jsme dostali podrobnou zprávu o jejích zkušenostech. Jak uvidíte, téměř každá z čakrových esencí přinesla paní R. nová uvědomění a poznání. Esence působí na každého zcela jinak a efekt se odvíjí i od toho, jak k esencím přistupujeme. Někdy ale i jedno jediné uvědomění a odblokování stojí za to!

1. čakra

18. 4. v šest hodin večer jsem začala užívat kapky. Druhý den se mi začalo zdát, že se cítím být silnější (méně zranitelná) a měla jsem pocit, že se mi daří řešit klidněji drobné neshody.
20. 4. jsem si zkontrolovala užívání a zjistila, že jsem si dávkovala dost málo. No tak jsem to tedy napravila.
25. 4. Vždycky jsem při odchodu do práce zapomněla vzít kapky s sebou a lokala jsem je až pozdě večer, takže jsem to s tím braním asi trošku neuřídila. Tento večer jsem ale měla chuť dát si od každé čakry jednu kapku. A tak jsem to taky udělala.
1. 5. večer jsem si dala skoro celou pipetu a druhý den ráno taky, večer jak jsem přišla z práce, tak taky. Pak jsem měla rozhovor s přítelem a dostalo se na určité téma, které mě léta strašilo. Pláčem se mi vyplavilo určitě i něco navíc, co s tímto tématem nesouviselo. První čakru jsem celou nedobrala.

2. čakra

3. 5. ráno jsem načala novou lahvičku – tedy sakrální čakru. Šla jsem do práce a dopoledne jsem se dostala k práci, která mě začala bavit a cítila jsem radost, ale po tom, co mě ta radost zalila, přišla kolegyně, která neměla co dělat, vzala mi práci a poslala mě cosi udělat. Vnitřně jsem se naštvala, že mi bere radost (to, co mě baví), ale nic jsem jí neřekla, šla jsem za kolegy a řekla jim, že mi vzala práci a já budu s prominutím postávat jak píp.  Pak se mi spustily slzy. Po tom pláči mi bylo dobře, ale k té kolegyni pojímám jakousi nelibost pořád, neboť se vyjadřuje komandovacím způsobem. Chápu, že to myslí dobře, je to jen chyba komunikace. Večer mi přítel řekl něco, co mi umožnilo mu zase věřit. Nejde to dost dobře vyjádřit slovy. To, co jsem v sobě tak dlouho nosila, konečně začalo postrádat smysl. Jsem za to moc ráda.
4. 5. ráno čtyři kapky a zase práce. Musím říct, že od pondělí 2. kdy jsem přestoupila na jinou směnu, jsem myslela, že mě omejou. Padaly mi věci z rukou před všemi lidmi. Možná, že to souvisí s mým přesvědčením či strachem, že když něco zkazím, tak se něco stane. Něco moc špatného.
Takže i tento den jsem zase cosi pokazila a opět došlo na pláč přímo v práci. Při kontaktu s důležitým člověkem jsem byla upozorněna na určitou věc, ale zároveň mi bylo řečeno, že se nic neděje.
Od 5. 5. mám čtyři dny volna, tak budu kapičky užívat pravidelněji.
U sexuální čakry jsem nepociťovala výraznější změnu. Jen jsem si začala všímat a více vnímat zájem mužů. Čili zřejmě jsem se stala vnímavější k jejich energii a projevům. Neznamená to, že by si mě oni víc všímali, jen to, že to více vnímám.

3. čakra

Od 13. 5. beru třetí čakru. První den jsem si jí dala dost, druhý i třetí den taky, ale zapomněla jsem si ji úplně vzít v pondělí 16. 5., ale to nevadilo. Při meditaci před pondělkem jsem pocítila jasněji než kdy jindy buď svůj střed nebo tuto čakru. Těžko to lze popsat 🙂 V práci jsem se pak cítila pevnější. Rozhodně můj citlivý stav, který byl patrný u první čakry, vymizel a nastolil se klid a větší jistota v jednání. I pocitově jsem na tom lépe.
Musím říci, že třetí čakru jsem dva dny v práci nebrala a dávala jsem si až večer a skoro celou pipetu. Třetí čakra mi přinesla posílení.

4. čakra

21. 5. Jakmile jsem si v tento den dala první 4 kapky, pocítila jsem jakési zjemnění.
23. a 24. 5. jsem ji zas ráno nevzala do práce, takže jsem večer tahala pipetku (kolem 5 a více kapek).
Tato čakra mi nic moc nedala. 🙂 ale to bude asi tím, že jsem je zapomínala brát s sebou.

5. čakra

Pátou čakru mám bez dat. Zapisovala jsem si to zpětně. Při prvních kapkách jsem zprvu nic necítila, ale tak za dvě hodinky mi bylo velmi lehce. Pak jsem ji zase dvakrát nevzala do práce a pak jsem je večer hltala.
Mám chuť je vypít celé. Všechny čakry jsem celé nevypila, ale tuhle chci. Samozřejmě se mi tím ten týden prodloužil, ale to se mi stalo i u jiných kapek. A ani nemám tušení jak ta lahvička vlastně vychází.

6. čakra

8. 6. Několikrát jsem si kápla 6. čakru.
9. 6. dnes ráno také – nezdálo se mi, že bych pocítila nějaké změny.
Neděle – 12. 6. – jsem udělala v práci botu – uvolnily se mi emoce pláčem.
Úterý – 14. 6. Dvojchyba a k tomu velký velký pláč. Ale samovolný – prostě mi tekly slzy proudem. Ani jsem se je nesnažila příliš zastavovat.
Středa 15. 6. ok, i čtvrtek ok.

7. čakra

17. 6. Večer prvních pár kapek sedmé čakry.
Jakmile jsem ji začala brát, přišlo mi, že mě učí. Jako by mi ukazovala různé věci a některé i z jiného úhlu. Ale brala jsem ji tak dvakrát denně. Mno to jsem celá já.

Celý proces byl zajímavý. Především jsem si uvědomila jednu věc. Že mám ještě co na práci. Bylo to pro mě přínosem!