Zkušenost s orchidejovými esencemi Living Tree Orchid

Orchidejové esence mám už vyzkoušené, i klienti jsou spokojení.

Bohužel jsem se už setkala s “obráceným placebo efektem” – známému jsem naředila esenci “Bojovník se stínem“, aniž bych příliš věřila tomu, že bude ochoten ji nějak pravidelně užívat. Nicméně nebyl na tom psychicky příliš dobře, tak jsem si řekla, že Bojovník rozhodně nic nezkazí. Volal mi pak každé tři dny a jásal, že tak skvěle se necítil už několik let. Dokonce byl schopen vyřešit několik záležitostí, které odkládal, pustil se do radikální obměny chodu své firmy… Chtěl namíchat další lahvičku.

Ovšem už deset let chodí na terapie k mé známé, která se zřejmě účinku esence zalekla a během terapie mu rafinovaně (nejprve velká chvála a v průběhu sezení jí “nečekaně” přišla informace, že esence mají “černé energie“…) podsunula, že její terapie je daleko účinnější. Nikdy jsem nešla proti nikomu z mého oboru a shodou okolností to byla právě ona, kdo mě před lety varoval před závistí a házením klacků pod nohy. Známý si pro lahvičku se zpožděním 14 dnů přišel, ale je v něm blok, to cítím. Budeme tedy muset ten blok nějakou vhodnou technikou odstranit… Mrzí mě to, protože já vnímám energii těchto esencí jako mimořádně silnou a čistou.

Už jen fotografie orchidejí na kartách mají neuvěřitelný účinek – a to i na ty, kteří o nich ani nevědí.

Než jsem si objednala lahvičky s esencemi, používala jsem karty esencí – prostě jen tak, že jsem je nechala ležet na stole v místnosti, kde pracuji. Klientům jsem o nich ani neříkala. Nereagovali všichni stejně, to je jasné, ale například jedna mentálně a tělesně postižená slečna, která ke mně chodí už pátým rokem na techniku rozvíjející kognitivní myšlení a se kterou je poměrně náročná práce (mizivá vůle, nechuť se něco učit, odvádění pozornosti, často i hněv a házení tužkou… – přesto se ale máme rády, ovšem mnohem raději si se mnou povídá “jen tak”) mi na konci hodiny s kartami esencí řekla, že ví, jak to s ní mám náročné, poděkovala mi za trpělivost a ohodnotila se jako velmi impulzivní bytost. A navíc jsme zpracovaly celý jeden pracovní list. Bylo to pro mě jako zázrak…

Těším se na esence a přeji Vám i Vašemu manželovi hodně spokojených klientů :).