Přátelé esencí, přemýšleli jste někdy, jak esencemi léčit zvířata? Pokud ano, určitě vás zaujme tento krátký mail od Dirka Albrodta, výrobce esencí z Holandska (firma MAMBOYA).

“Stejně jako ostatní esence, i čakrové esence (vyrobené z kombinací různých květů) můžeme použít k léčení zvířat. Zvířecí energetický systém se od našeho zase tolik neliší. Jen mají mnohem lepší instinkt.

Často dostávám “podivné” zprávy o vyléčení zvířat esencemi.

Zrovna před týdnem mi kamarádka řekla, že měla zážitek se psem, kterého získala z útulku. Její pes si vzal lahvičku s esencí, kterou právě užívala, a položil si ji na své místo. Spal celou noc tak, že měl krk položený přímo na lahvičce. Bylo to právě místo, kde měl nějakou ránu. Jeho bolest se přes noc vyléčila.

Obvykle dáváme zvířatům esence do vody. Jelikož psi užívají svůj instinkt (zajímavé je, že kočky a koně to tak nedělají), můžeme je nechat, aby si zvolili esenci sami. Potřebujeme k tomu osm stejných misek s vodou. Do každé z nich dáme jednu kapku čakrové esence a v jedné misce necháme pouze čistou vodu. Pak už jen sledujeme, kterou misku si pes zvolí. A to je ta esence, kterou nejvíce potřebuje.

K výběru vhodné esence pro ostatní zvířata lze použít nějaký způsob testování, například svalový test přes prostředníka.

Hodně štěstí, Dirk”

Image by Chiemsee2016 from Pixabay