Jakmile jsem začal užívat tuto esence, třetí čakra o sobě dala vědět velmi brzy.

Dostal jsem se několikrát do situace, kdy se někdo silně rozčiloval a na mně bylo, jestli se do toho nechám vtáhnout, nebo ne. V první situaci mne docela dost rozbolel žaludek (že by třetí čakra :-)?), v druhé situaci už jsem byl klidný. A je to velice příjemné, to mi věřte. Najednou jsem i ve vypjatých situacích zjistil, že nemusím ztrácet energii. A navíc – situace se mnohem rychleji vyřešila a vrátila se do plusu!! Třetí den užívání esence pro 3. čakru jsem se ptal ženy, jestli si u mne něčeho všimla. „Byl jsi klidný,“ byla její odpověď.0

Další den jsme postoupili v řešení jedné nepříjemnosti, která souvisí s penězi, ale také jsem udělal jeden krok do budoucna, který je pozitivní a také souvisí s penězi.

Po pár dnech se i nadále odehrávaly události, které testovaly můj solar plexus. A vždy šlo o nějaké větší finanční sumy.

Při této esenci jsem se PO VÍCE NEŽ DESETI LETECH rozhodl, že budeme svůj počítač chránit proti zničení přepětím v síti a také proti výpadkům sítě záložním zdrojem! Nebudete mi to věřit, ale za celou dobu, co bydlím v Olomouci, jsem zažil jen jeden výpadek napájení. Během dne, kdy jsem nainstaloval nový záložní zdroj k počítači, došlo ke čtyřem výpadkům napájení v síti! A druhý den se to opakovalo. Takovéto “náhody” se při užívání esencí dějí velice často, člověk si jen láme hlavu otázkou, “co by bylo, kdybych tu esenci neužíval?”

Tato čakra mne tedy stála dalších pár tisíc za ochranu… Ale rozhodně toho nelituji.

Pokračování příště…