Esence z růží byly vytvořeny, aby nám pomáhaly uvolnit vše, co není láska, z naší srdeční čakry a aby nás inspirovaly k životu ze srdce.

Vědomí srdce spočívá v rovnováze a jednotě a přináší nám dary vnitřního míru, klidu, spojení a bezpodmínečné lásky.

Sada esencí obsahuje čtyři hluboce působící kombinace a šestnáct jednotlivých esencí.

Každá z nich nabízí unikátní příležitost k harmonizaci srdeční čakry a rozšíření schopnosti žít v lásce.

Růže jsou už po věky spojovány se srdcem a tradičně je považujeme za symbol lásky. Růže jako druh nesou vibrace bezpodmínečné lásky a jejich darem pro nás je schopnost rozpomenout se a probudit v sobě jiskru Božské Lásky, kterou si v hloubce srdce neseme.

Všechno živé potřebuje lásku, aby mohlo prosperovat a vyrůst do svého maximálního potenciálu. Staré rčení říká, že láska hýbe světem. A to je pro nás připomínka jedné podstatné pravdy našeho univerza. Energie Lásky je součástí stavebních bloků univerza a je přítomná v každém atomu a molekule existence. Ve skutečnosti je pojivem, které drží univerzum v celku. Přesto, a to je ironie, dokud se nerozpomeneme, že musíme otevřít svá srdce lásce, můžeme být přesvědčeni, že žijeme ve světě, ve kterém je láska vzácná a omezeně dostupná.

Otevření srdce a probuzení mocné síly bezpodmínečné lásky v nás posiluje naše spojení s duší, rozpouští iluze oddělenosti a znovu nás spojuje s věděním toho, kým jsme. A také že jsme součástí sjednoceného vědomí, v němž existuje život.

Změny, které nyní ve světě probíhají, nám dávají možnost zbavit se starých vzorů, založených na odloučení, a plněji se ponořit do srdce, abychom mohli přispívat k vytváření nové reality, založené na jednotě vědomí – vědomí srdce.

Jakou větší pomoc bychom mohli dostat, než podporu nabízenou touto prostou a přirozenou dokonalostí rodiny růží?