Esence z růží – Irene of Denmark – zkušenost naší klientky

Po pár použitích esence jsem cítila, jako by se ve mně něco měnilo. Přišlo mi to, jako když se ze dna uvolňují staré přilepené nánosy a všechno to vyplavávalo na povrch.

Nedokázala jsem pojmenovat, co to bylo. Po pár dnech jsem si začala všímat, jak se k sobě lidi chovají šeredně. Přišlo mi to zbytečné. Byla jsem lítostivá, hodně jsem brečela a bylo mi ze všeho smutno. Pak to přišlo. Začaly se mi otevírat staré rány ze znásilnění, zneužití a začala jsem si uvědomovat, jak se mnou skrze téměř celý můj život někdo manipuloval přes lásku.

Jedno téma bylo 26 let staré a myslela jsem si, že ho mám už roky vyřešené. Ale esence vytáhla a ukázala mi věci, které jsem si tehdy neuvědomovala, nebo mi přišly nedůležité. Každý den přišel nový úhel pohledu, nové uvědomění. Popravdě to nebyla procházka růžovým sadem.

Po dobu užívání jsem vyplakala spoustu slz, ale uvědomila jsem si také spoustu věcí. Ke konci už jsem se skoro bála si kápnout. Ale jsem ráda, že jsem vytrvala.

Před poslední dávkou přišlo to nejdůležitější uvědomění a hodně se mi po tom ulevilo. Skrze to všechno, čím jsem si prošla, jsem sice získala velkou sílu a odolnost, ale ani jsem si neuvědomovala, že přesně ta síla a odolnost stojí v cestě k mému vyléčení. V traumatu před 26 lety jsem měla pocit, že jsem přišla o kus sebe, nějakou nevinnou krásnou část sebe, která je prostě pryč. Ale esence mi ukázala, že moje síla, moje odolnost je to, co brání v tom, abych jí i třeba oplakala.

A hádejte, co se stalo, když jsem slzy konečně pustila? Zjistila jsem, že jsem tu část sebe nikdy neztratila, a znovu jsem ji našla. Bylo to, jako kdyby v každé té situaci, kterou jsem si prošla, zůstala nějaká část mě. Esence Irene of Denmark je posbírala, otevřela přehrady slz a bolesti, které jsem v sobě držela a dala mě zpátky dohromady.

Esence působila i na celou mojí rodinu, když jsem ji brala. Vylepšily se vztahy a je mezi námi ještě více lásky.